Mazurska noc kabaretowa

Standard

Wielkie widowisko, popularne w całym kraju show, emitowane w telewizji – to właśnie corocznie odbywająca się Mazurska Noc Kabaretowa. Wszyscy amatorzy dobrego humoru i wspaniałej zabawy powinni choć raz znaleźć się na trybunach amfiteatru położonego nad jeziorem Czos, gdzie już od wielu lat odbywa się Mazurska Noc Kabaretowa {więcej – wikipedia.org}. Tam też na żywo można zobaczyć, jak wygląda takie wielkie, medialne wydarzenie, poczuć niesamowity klimat i zarazić się radością od artystów dających popisy przed ogromną widownią.

Mazurska Noc Kabaretowa odbywa się na deskach Mrągowskiego Amfiteatru już od 1999 roku. Występujące na niej gwiazdy to zawsze popularne i cieszące się uznaniem polskie kabarety, a także najlepsi wykonawcy muzyki rozrywkowej. Organizatorzy od samego początku troszczyli się o zachowanie wysokiego poziomu imprezy i jakość humoru, dzięki czemu wydarzenie zyskało olbrzymi rozgłos w całej Polsce i ciągle cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Na scenach goszczą doświadczeni scenicznie wykonawcy, dzielący się swoimi emocjami i radością życia, a wśród nich takie sławy jak: Kabaret Smile, Kabaret Młodych Panów, Łowcy. B, Ireneusz Krosny, Krzysztof Piasecki, Fair Play Crew, Kabaret K2, Kabaret Chyba i inne osobistości telewizyjne. Na scenie nie może też zabraknąć odpowiedniej oprawy muzycznej, o którą troszczą się zawsze starannie dobrane zespoły. Organizacja tak dużej imprezy to spore wyzwanie dla każdego miasta. Mrągowo radzi sobie z tym doskonale. Warto wiedzieć, że w tym samym miejscu odbywa się corocznie także inne, słynne na cały kraj wydarzenie – Piknik Country. Spotykają się na nim już od ponad 30 lat miłośnicy tej muzyki zarówno z okolic Mrągowa jak i z całego kraju. To właśnie te dwie wielkie imprezy przyniosły temu miastu rozgłos na wielką skalę tak samo jak wydarzenia odbywające się w Gdańsku {wpis – energiawkoncie.pl}.

Dzięki ciekawemu geograficznie położeniu Mazury to kraina stale odwiedzana przez tabuny turystów. Prócz malowniczych okoliczności przyrody, dodatkową zachętą do przyjazdu w te rejony są wielkie wydarzenia, imprezy czy koncerty zrzeszające fanów muzyki i dobrego humoru. Aby poczuć prawdziwego ducha tych miejsc trzeba się tam zjawić osobiście. Właśnie dlatego baza noclegowa miasta oferuje wszystkim przyjezdnym dopasowane do ich potrzeb, komfortowe i zróżnicowane noclegi {lista – meteor-turystyka.pl}. Mazury to region gotowy i otwarty na przyjmowanie nawet dużych grup turystów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>